Menu Close

Hakkımızda

Hakkımızda

Işığın ve renklerin dünyasında size yol gösterecek olan Ledwex, deneyimli teknik servis ekibi ve incelikli işçiliğiyle hayallerinizi piksellere yansıtıyor. Ledwex, led ekran ihtiyacınıza en uygun ürünü sunuyor, kurulum öncesi keşif hizmetiyle en elverişli ürünü ve uygulama alanını sizin için belirliyor. Led evreninin ışıltılı dünyasında attığınız her adımda yanınızda olmayı garanti eden Ledwex’in bütün sorularınıza bir cevabı ve bütün sorunlarınıza bir çözümü olacak.

Dikkat çekmenin en iyi yolu.

Dikkat çekmenin en iyi yolunu biliyoruz. Led Ekran Çözümleri, İçerik Yönetimi Yazılımı, İçerik Yönetimi bunların sadece birkaçı. Gelin, kaliteli ürün ve ince işçiliğin ne kadar dikkat çekici olabileceğini deneyimleyin.
  • Led Ekran Çözümleri
  • Anahtar Teslimi Çözüm
  • İçerik Yönetimi Yazılımı
  • İçerik Yönetimi

Fark Yaratanlar

“Harekete geçmeden önce dinleyen, beklenti ve ihtiyaçlarınızı analiz edip, çözüme kavuşturmak için fark yaratan ekibimiz, başarımızın anahtarı. Tecrübeli kadromuzla ihtiyacınıza en uygun ürünü seçiyor, uygulama alanına keşif hizmetiyle projelendirme sürecini yakından takip ediyoruz.”

İşimiz: Mesajınızı Daha Net, Daha Canlı Göstermek!

Led ekran seçimindeki en önemli etkenlerden biri, seçtiğiniz ürünün nasıl bir görsellik sağlayacağı. Pikseller, boyutlar ve teknik özellikler bir yana, Ledwex işçiliğini daha net görebilmek için bizi ziyaret edebilirsiniz!

Projelendirme Süreci

Led ekranlarımızın tümünü kalibre ediyor, renk ve parlaklık uyumunu denetliyoruz. Uygulama amaçlarına uygun konstrüksiyon işlemlerini seçiyor, özel projelendirme yöntemleri kullanıyoruz.

Hassas Noktamız: Güvenlik

Kurulum öncesinde gerçekleştirdiğimiz keşifler sayesinde uygulama yapılacak alanın çevresel koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik en güvenli seçimi yapıyoruz. ISO standartlarına sahip led ekran ve kasalarımız sayesinde, üretim öncesi ve sonrasında önceliğimiz güvenlik.